Tesettür Eteklerde Şık Detaylar

Tesettür Eteklerde Şık Detaylar

Tesettür kombinlerde en sık kullanılan parçalar arasında yer alan uzun etekler yeni sezonda şık detaylarıyla dikkat çekiyor.

 

Deri etekler, dar ve bol kesimleriyle tarzınıza şıklık katarken tül detaylı, pileli, işlemeli etek modelleri de tesettür kombinlerin en çok tercih edilenleri arasında.

 

Ayakkabı ve bluz tercihleriyle dolabınızdaki uzun eteklerinizle isterseniz spor isterseniz klasik görünüm elde edebilmeniz de mümkün.

 

Elifcem.com editörünün önerisi: İster gece ister gündüz kombinlerinize ışıltı katacak taş ve payet detaylı etekler… ışıltı detaylı uzun etekler tesettür kombinlerinizde farkınızı yansıtacak.

 

Tesettürde modern ve klasik detaylarıyla hem günlük hem de özel anların kombinleri uzun etekler en uygun fiyatlarla elifcem.com'da

 

Etiketler: tesettür, tesettür giyim, tesettür etek, uzun etek, renk seçenekleri, etek, şık etek, modern etek, spor etek, deri etek, işlemeli etek, payet etek, pileli etek, tül etek, dar etek, bol etek, tesettür etek kombin, etek kombin, yeni sezon etek, yeni moda etek, etek kombin, klasik etek, günlük etek, ucuz etek, tarz etek, kışlık etek, dörtmevsim etek, tesettür kombin
Kasım 21, 2018
Listeye dön