Tesettür Modasının Vazgeçilmez Parçaları

Tesettür Modasının Vazgeçilmez Parçaları

 

Tesettür giyimde modayı yakından takip eden, her zaman şık ve göz alıcı kombinleriyle dikkat çekmek isteyenler için tesettür kombinlerinizde fark oluşturacak detayları Elifcem.com moda ekibi olarak gözden geçirdik. Ufak detaylarla her zaman modern ve şık görünmeniz mümkün. Dolabınızda her zaman bulunduracağınız temel kıyafetlerle tesettür kombinlerinizi istediğiniz gibi tamamlayabilir, isterseniz günü kurtarabilir isterseniz de davetlerin en trend kombinine sahip olabilirsiniz…

 

Şık ve Rahat Etekler

Etekler tesettür kombinlerin her zaman favorisi oluyor. Bir eteği üzerinde kombin edeceğiniz gömleği, kazağı veya bluzu değiştirerek farklı bir görünüme anında kavuşturabilirsiniz. Bol veya dar kesim etekler değiştirerek kullanabileceğiniz parçalarla her giyişinizde yepyeni bir görünüm sağlayabilirsiniz.

 

 

Günün Kurtarıcısı Gömlekler

İster pantolon ister eteklerinizle büyük bir uyum yakalamanızı sağlayacak gömlekler herkesin dolabında olması gereken olmazsa olmaz parçalar arasında. Günlük kullanımda gömleği çok fazla tercih etmiyorsanız bile bir siyah bir de beyaz gömleği gardırobunuza katmanızı öneririm. Acil durumların kurtarıcısı haline gelecek gömlekleriniz tesettür kombinlerinize kesinlikle çok yakışacak!

 

Trençkotlar

Son yılların değişmeyen modası özellikle mevsim geçişlerinin bir numaralı koruyucusu trençkotlar şık ve sade görünümleriyle tesettür modasının da vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Günlük kullanımda sıkça tercih edilen trençkotlar da gardırobunuzun vazgeçilmezleri arasına girmeyi hak ediyor.

 

Kışın Sıcak Yüzü: Trikolar

Rengarenk, cıvıl cıvıl trikolar kışın soğuğunda sıcacık yumuşacık dokusuyla tesettür moda severleri cezbediyor. İster uzun isterse kısa modellerle tesettür kombinelerinizi kolayca tamamlayabileceğiniz trikolar özellikle kış aylarının vazgeçilmez parçası.

 

Kombinlerinizi Kolaylaştırın: İkili Takımlar

Çok acil dışarıya çıkmanız aynı zamanda da şık ve özenli olmanız gereken bir günde iseniz size verebileceğim en doğru öneri tesettür giyimde çokça kullanılan ikili hatta üçlü parçalar. Kombinlemek için saatlerinizi harcamaya gerek kalmadan rahatça giyip hemen çıkabileceğiniz tunik-pantolon, etek-ceket, etek-bluz hazır kombinlenmiş ve dokuları birbiriyle aynı olan takımlar mutlaka ama mutlaka gardırobunuzda yoksa bile alışveriş listenizin başında yer almalı.

 

Işıltılı Parçalar

Günlük yaşantının dışında özel günlerimizde ya da davetlere de hazırlıklı olmak için dolabınızda mutlaka ışıltılı parçalara yer vermelisiniz. Aniden çıkan bir iş görüşmesi, bir davet ya da herhangi bir organizasyonda dolabınızı açtığınızda ışıltılı bir bluz, hoş detaylara sahip bir etek, ya da pırıltılı bir ceket bu gibi durumlarda yapacağınız tesettür kombinleriniz için kurtarıcınız olacaktır. Ne zaman kullanırım diye düşünmeyin, gece ve gündüz davetleri için uygun birkaç parçayı da tesettür kombinleriniz için dolabınızda yer ayırmayı unutmayın!

 

 

Etiketler: tesettür, tesettür giyim, tesettür kap, renk seçenekleri, tesettür elbise, tesettür etek, tesettür moda, uzun manto, tesettür trençkot, trençkot, modelleri, tesettür manto, tesettür pardesü, şık kap, şık etek, şık bluz, tesettür bluz, tesettür tunik, modern tunik, modern kap, modern tesettür elbise, tesettür abiye, şık tesettür abiye, tarz kap, kışlık kap, ne giyilir, davet kombin, günlük kombin, dörtmevsim kap, kap kombin, tesettür kombin,
Kasım 21, 2018
Listeye dön